Motobando západu, kdo má zájem jet v sobotu 27.6 v 9.00 na bývalý lom Rábí je to směr na Strakonice, bude teplo a můžeme se tam vykoupat, osvěžit, příjezd je až k lomu pár fotek přidávám. Cestu zpátky se domluvíme na místě Kategorie: vyjížďky