Motozábava.cz | Motorkáři se baví

8.Prostějovská vánoční vyjížďka

  • ohodnoť tuto akci
24. prosince 2021
Prostějov

Zdravím celou motorkářskou bandu.

Opět jsou tu Vánoce a tím pádem i naše tradiční Prostějovská vánoční vyjížďka, letos již 8. ročník vánočního šílenství. Tento rok se pro změnu sjedeme na parkovišti u koupaliště Koupelky ( je tam víc místa ), které je cca 30 metrů od Pasáže Anděl a to v 11.00. V 11.30 bude provedeno velmi krátké proškolení o bezpečnosti a pravidlech silničního provozu, následně i připomenutí dodržování vládních opatření vztahující se na covid 19. O dodržování aktuálních hygienických opatření vás žadáme už při příjezdu na parkoviště.
Odjezd bude 11.45 a to po trase Anglická, Plumlovská, Palacká, Wolkerova, Újezd, Vápenice a zakončení na náměstí TGM u vánočního stromku.
Jako každý rok žádáme o dodržování pravidel, žádné gumování! žádné neuvážené manévry! žádné předjíždění! Neohrožujte sebe ani ostatní, mějte na paměti, že Vánoce jsou svátky klidu a pohody a všichni se chceme sejít doma u štědrovečerního stolu.
Po celou dobu akce vás žádáme o dodržování pokynů pořadatelů, aby průběh akce byl hladký a bezproblémový! Samozřejmě jak napadne více jak 5 čísel sněhu průjezd na motorkách městem se ruší a k vánočnímu stromku můžete dorazit autem nebo přijít pěšky, když už to povolení jednou máme.
Případné změny budeme dopisovat.

Za celý tým Rebelů se na vás těšíme a věříme v hojnou účast.

Karlos

Kategorie: vyjížďky

Pořádá

Karlos a jeho Rebelové
Tel: 603208875


Další akce
24. prosince 2021
pátek
Vánoční vyjížkta
Brno-Brno Město Vyjížďka
Vánočka 17
Slavkov u Brna Vyjížďka
16 vánoční vyjížďka
Zábřeh Vyjížďka
1. Podradhošťská vánoční vyjížďka
Frenštát pod Radhoštěm Vyjížďka


29. června
31. srpna
28. září
26. října
Vytvořeno 23. 6. 2024 v 6:44 za 0.140 sekundy.