Motozábava.cz | Motorkáři se baví

Ve stopě zlínské šestidenní 19.9. 2020

  • celkové hodnocení: 5
hodnoceno 1x
18. - 20. září 2020
Slavičín

Ve stopě zlínské šestidenní 19.9.2020
Tato soutěž je určena pro tuzemské sériové a zahraniční soutěžní motocykly do r.v. 1973 , dále tuzemské soutěžní do r.v. 1989. (výjimky dle tel.dohody)
Na start se řadí motocykly bez rozdílu kubatur dle předem určeného času v kartě jezdce, kterou každý účastník obdrží spolu s mapou a čestným prohlášením při registraci.
Motocykly budou vyjíždět v minutových intervalech způsobem přitlačení stroje na start
a jeho nastartování v předem určený čas.
Pokud se stroj nepodaří nastartovat do 30 sekund, jezdec získá 10 trestných bodů a může stroj roztlačit.
Trať o délce 140 km bude mít celkem 4 časová stanoviště, mezi kterými je předepsaný čas, který musí jezdec při jízdě dodržet, a 6 průjezdních kontrol. Pro lepší orientaci slouží i předepsaný počet kilometrů - vzdálenost mezi kontrolními stanovišti. Celkový doporučený čas je 4 hod 43 min.
Tolerance příjezdu na každé z těchto kontrolních stanovišť je +- 10 sec.
Každé následné zpoždění dojezdu na časovou kontrolu o 1 minutu znamená pro jezdce + 1 trestný bod, při dřívějším dojezdu (resp. zápisu dřívějšího času do karty jezdce) diskvalifikace. Ušetřený čas může jezdec využít k odpočinku nebo opravě stroje.
Časy příjezdů do kontrolních stanovišť budou postupně zapisovány do karty jezdce, průjezdné kontroly potvrzeny razítkem na opačnou stranu. Ztráta karty – diskvalifikace.
Každé stanoviště bude řádně značeno. Neprojetí průjezdné kontroly -diskvalifikace. Pokud jezdec dorazí do časové kontroly se ztrátou 31min., bude diskvalifikován.
Vítězem se stane jezdec, který dosáhne nejlepšího času +-0 sekund, popř. s nejmenším počtem získaných trestných bodů.
Při shodě těchto určených kritérií bude následně rozhodovat:
a. Stáří stroje
b. Menší objem válců
c. Věk jezdce
d. Los
Ohodnoceni budou první tři jezdci , nejmladší - nejstarší účastník a nejstarší stroj.
Vklad 600,- Kč. Startovné bude využito k občerstvení pro soutěžící, věcné ceny pro vítěze, náklady pořadatelů a poplatky související s povolením k vjezdu na pozemky soukromých vlastníků.( z důvodů komplikací při organizaci je vklad navýšen)
Pátek 18.9.2020 - od 15:00 možnost příjezdu, registrace, ubytování, volná zábava
sobota 22.9.2018
07:00 - 09:30 registrace
08:00 - 09.30 technická přejímka
10:00 start 1. jezdce
14:43 předpokládaný příjezd 1. jezdce
18:00 vyhlášení výsledků, předání cen, volná zábava

Pokud nebude motocykl dle technických komisařů k soutěži způsobilý, jezdec bude ze soutěže vyloučen, vklad mu bude vrácen.
Každý jezdec se soutěže účastní na vlastní nebezpečí a náklady.
Zároveň je každý účastník povinen dodržovat ustanovení sportovního řádu a řídit se pokyny pořadatelů.
Soutěž se bude konat při min. počtu 50 soutěžících a to za každého počasí.

Start, cíl a depo strojů naleznete v ARMY parku ve Slavičíně, kde budou mít účastníci i diváci možnost ubytování. Místo pro stan - karavan 50kč, , postel ve společných noclehárnách 100kč ( vojenské bydlo s matrací - deku nebo spacák s sebou), teplá sprcha a záchody jsou v ceně. Občerstvení pro účastníky zdarma, pro diváky zajištěno.
. Přihlášky a dotazy na tel.+420725966388 (Zámečník)

Doporučujeme plnou nádrž a výborné obutí. Trať není náročná za dobrého počasí!
Mapa trati bude zveřejněna v den soutěže, divácké tipy 14 dní před soutěží.
Těšíme se na shledanou!

seznam přihlášených:
Radkovič Jiří ČZ 125 trial 1962
Zelený Roman JAWA S353 1957
Chloň Ivo JAWA 250 353 1958
Humlíček Martin JAWA 350 /354 1962
Svatoň Karol JAWA 350/575 supersport 1963
Dekány Jaroslav JAWA 250 supersport 1963
Svatoňová Miriam Jawa 250 soutěžní 1955
Kerata Rudolf JAWA 250/579 šved 1964
Vido Miroslav ČZ 250 enduro 1973
Fabián Lumír JAWA 250/559 1962
Fabián Jiří ČZ 250/470 1964
Polach Richard JAWA 250/592 1970
Zach Václav ml. ČZ 175 sport 1971
Zach Václav st. ČZ 250 sport 1962
Baštýř Petr ČZ 250 trial 1967
Novák Jan ČZ 250 trial 1968
Nunvář František ČZ 175/477 sport 1972
Zavadil Jakub ČZ 250/988 1974
Apltauer Jan ČZ 175/477 trail 1972
Apltauer Václav ČZ 125c 1953
Vetrak Martin ČZ 250/475 sport 1963
Verner Vlastimil JAWA 657/3 soutěžní 1988
Benda Josef ČZ 175 trail 1971
Novotný Radek JAWA 250/559 1965
Keltner Roman JAWA 350/360 1963
Hájek Ludvík JAWA 250 pérák soutěžní 1947
Janele Lukáš ČZ 175 1972
Reich Pavel JAWA 250/559 1963
Pokorný Jaroslav ČZ 175/477 1970
Majer Maroš JAWA 250 sadílek 1975
Gášek Ivo JAWA 250 sadílek 1977
Gášek Daniel BETA GS 250 1975
Daněk Pavel ČZ 175/450 1960
Sázel Martin ČZ 175/470 sport 1965
Drahokoupil Petr ČZ 175 trail 1970
Němec František ČZ 175 trail
Čuma Zdeněk ČZ 175/482 trail
Langer František ČZ 175/477sport
Rykr Pavel ČZ 15/477 sport 1969
Martinec Stanislav JAWA 90 cross
Hlavačka Radek MZ ets 250/1-GS 1970
Pražák Antonín ČZ 175 deluxe 1965
Sokol Marrtin ČZ 250/988 enduro 1974
Halfar Jaromír JAWA 250 sadílek 1977
Martiš Antonín JAWA 350 trubka
Hrdina Pavel ČZ 250/988 1973
Bajgar Martin JAWA 250 bitrak 1984
Hromádka Lukáš JAWA 360 tramvaj 1982
Eliáš Jiří JAWA 250 sport 1965
Prokop Jaromír royal enfield 350 diesel 5kw

Prokop Jaromir royal enfield 500
Šafran Jindřich JAWA ČZ 250/353 1959
Němeček Otakar ČZ 516 mtx 1985
Dohnálek Václav JAWA 400 sadílek 1976
Chvala Karel JAWA 250 švéd 1973
Kotásek František JAWA 250 tramvaj 1981
Winkler Ivo JAWA 250 tramvaj 1985
Skrutková Kateřina ČZ 250 1964
Skrutek Petr JAWA 250 sadílek 1975
Galetka Jindřich ČZ 175 sport 1971
Bubela Jakub JAWA 250/353 1954
Bubela Ondřej JAWA 250 sport 1966
Bubela Josef ml. JAWA 250 panelka 1970
Bubela Josef ČZ 250 sport 1963
Orsák Martin ČZ 175 enduro 1973
Dohnal Martin JAWA 250/559 1962
Mik Ondřej JAWA 250/559 1962
Sadílek Zdenek JAWA 250 libeňák 1962
Holiš František ČZ 250/475 1963
Bednář Martin JAWA ČZ 175/356 1958
Mališka Zdeněk ČZ 175 deluxe 1965
Mikel Petr ČZ 125 sport 1972
p. Špička JAWA 250 sadílek 1979
Nunvář Martin JAWA 250 sport 1968
Ondřej Fux JAWA 250 pérák 1948
Čihák Marek JAWA 360 sadílek 1975
Čihák Václav JAWA 250 sadílek 1976
Martin Šimánek JAWA 380 sadílek 1975
Švejkar Jakub JAWA 250 sadílek 1975
Polepil Radim JAWA 350 rotax 1988
Kráčalík Aleš JAWA 500 rotax 1988
Ponca Michal ČZ 250/988 enduro 1974
Zach Martin ČZ 250/475 sport 1962
Dřízal Ivo JAWA 250 pérák 1953
Novák Radek JAWA 350 sadílek 1979
Roučka Alois ČZ 250 soutěžní 1965
Pekař Tomáš JAWA 350/353 1956
Pekař Tomáš ml. JAWA 559 1968
Frýdl Karel JAWA-ČZ 175 1959
Malý Jaroslav JAWA 250 pérák 1951
Slováček Tonda JAWA 350/354 1961
Slovák Svatopluk JAWA 250/353 1958
Královský Petr ČZ 250 dobová úprava 1974
Gurin Jaroslav JAWA 90 cross 1970
Janáček Bohdan ČZ 175 sport 1967
Caha Lubomír ČZ 150 svazarm
Caha Luboš JAWA 250 /353
Červenka Ivan ČZ 175/470 1963

Caha Jiří ČZ 175 , 1961
Karásek Petr ČZ 175 sport
Kovač Pavel ČZ 175 1962
Taras Karel ČZ 175 sport 1960
Zich Josef ČZ 175 trail 1973
Novotný Petr JAWA 250 pérák soutěžní 1953
Kraus Karel ČZ 150 soutěžní 1948
Večeřa Tom ČZ 150 soutěžní 1948
Kruk Robin JAWA 250/590 1966
Lukáš Strnadel ČZ 125/473 1964
Valenta Mirek ČZ 175 trail 1973
Klosovský Herbert JAWA 90 cross 1970
Masar Martin JAWA 500 tramvaj 1983
Kopecký Martin ČZ 250 trial 1966
Kopecký Petr ČZ 178 trail 1972
Fojtů Pavel JAWA ČZ 125/355 1960
Fojtů Martin JAWA 250 panel
Hrubeš Michal hercules sachs 50 GS 1967

enduroteam vápeník
Vápeník Zdenek JAWA 350 tramvaj
Zbránek Rene JAWA 500 tramvaj 1984

Toman Vojtěch JAWA 250/579 švéd 1963
Toman Petr JAWA 250/579 švéd 1963
Šafařík Petr ČZ 250/455 1963
Šafařík Ondřej ČZ175/470 1966
Paukert Osvald JAWA 250 tramvaj 1981
Mládek Daniel JAWA 250/592 panelka 1969
Zavadil Petr JAWA 250 švéd 1969
Peterek Aleš JAWA 250 evropan 1963
Dvořák Jan JAWA 360 tramvaj 1981

(rezervace 5 míst AMK Bratrouchov)

Kategorie: závody



Další akce
18. dubna - 24. října

probíhá
17. - 20. září 2020
čtvrtek - neděle
EURO BIKE FEST 2020
Autokemp Merkur, Pasohlávky 69122 Sraz
18. - 19. září 2020
pátek - sobota
Socialistik Dragster
Zábědov Závod
Rockový Majáles Zubří
Bystřice nad Pernštejnem Koncert
18. - 20. září 2020
pátek - neděle
19. září 2020
sobota
Třetí vyíižďka s překvapením
Třebelovice Vyjížďka
Josefov XIV
Josefov Sraz
19. - 20. září 2020
sobota - neděle
Motosraz
Potštejn Sraz
20. září 2020
neděle
25. - 27. září 2020
pátek - neděle
Sraz majitelů GL 1200
Varvažov Sraz
25. - 28. září 2020
pátek - pondělí
Kawasaki Versys Strážnice
Strážnice Sraz
26. září 2020
sobota
Burza Tchořovice Burza Tchořovice
Tchořovice, Letiště Burza
Festival tetování Tattoo Event 2020 Festival tetování Tattoo Event 2020
Pardubice 53002, Masarykovo nám.2799 - Atrium Palace Pardubice Jiné
Zahřátí pneu 2020
Libenice Vyjížďka
26. - 27. září 2020
sobota - neděle
26. - 28. září 2020
sobota - pondělí
Ténéré Camp 2020/ Krušné hory
Chomutov Vyjížďka
27. září 2020
neděle
Burza letiště Jihlava Burza letiště Jihlava
Jihlava, Henčov 61 Burza
Burza Letiště Jihlava
Jihlava Burza
28. září 2020
pondělí
včera
Zakončení sezóny
Karlovy Vary Sraz
2. - 4. října
pátek - neděle
za 3 dny
MČR cross country liberec vesec
Liberec XXV - Vesec Závod
3. října
sobota
za 4 dny
Loučení se sluncem - ukončení sezóny 2020
Třebechovice pod Orebem Sraz
Krkonošské zavírání šoupátek
Hostinné Vyjížďka
9. - 11. října
pátek - neděle
za týden
10. října
sobota
za týden
Burza Nupaky Burza Nupaky
Nupaky, 3338 Burza
AFC17
Slavkov u Brna Sport
10. - 11. října
sobota - neděle
za týden
Ukončení sezony 2020 - Rednecks czech
Mnichovo Hradiště Sraz


Vytvořeno 29. 9. 2020 v 3:27 za 0.218 sekundy.
.